Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in amcası Osman Ercengiz vefat etti. Hakkın rahmetine kavuşan Osman Ercengiz cenazesi 8 Mart 2022 Salı günü  İlimiz Ağlasun İlçesi Mamak Köyü Camiinde öğle namazına müteakip köy mezarlığında toprağa verildi.

VALİ ALİ ARSLANTAŞ BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Burdur Valisi  Ali Arslantaş, Burdur Belediye Başkanı Sayın  Ali Orkun Ercengiz’in vefat eden amcası Osman Ercengiz’in cenaze törenine katıldı. Mamak Köyü Caminde kılınan Cenaze Namazı sonrası köy mezarlığına defnedilen merhumun ailesine Vali Arslantaş başsağlığı diledi.

BAŞKAN ERCENGİZ ŞÜKRANLARINI SUNDU

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, cenaze töreni sonrası sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda; “ Büyük Amcamız Osman Ercengiz’i son yolculuğuna uğurladık. Cenaze törenimize katılan Sayın Valimize, Ağlasun Kaymakam, Belediye Başkanımız ve Müftümüze, Yeşilova Belediye Başkanımıza, İl ve ilçe Jandarma Komutanlarımıza, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimize, CHP İyi Parti ve Ak Parti İl ve ilçe Başkan ve Yöneticilerimize, STK Başkan ve Yöneticilerimize Daire Müdürlerimize, Mesai Arkadaşlarımıza ve ismini unutmuş olabileceğim uzaktan yakından koşup gelen telefonla arayan mesaj gönderen tüm eş dost ve yakınlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Haber Merkezi