Türk Yerel Hizmet Sendikası Genel Başkanı Mustafa Yorulmaz, Genel Başkan Yardımcıları Ali Rıza Kayar, Mustafa Ali Algın, Manisa Büyükşehir Belediyesi İşyeri Temsilcisi Hüseyin Kurt, Türk Yerel Hizmet Sendikası Isparta Burdur Şube Başkanı Ahmet Kaya ve Başkan yardımcısı Ziya Ersoy, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ü ziyaret ettiler.
Belediyede çalışan Memur ve Sözleşmeli Personeli de ziyaret eden başkanlar daha sonra Başkan Ümit Alagöz ile Sosyal Denge Sözleşmesini imzaladılar.  
Başkan Ümit Alagöz, “Tefenni için bir şeyler yapmaya çalışıyor isek bunu tüm ekibimle yapıyoruz. Gayretleri aşikâr. Evlerinde kaynayan çorbalarında bizimde katkımız olsun diyerek dün olduğu gibi bugünde destek olmaya devam edeceğiz dedi.

Türk Yerel Hizmet Sendikası Genel Başkanı Sayın Mustafa Yorulmaz da Sayın Başkanımızın Tefenni’miz için yaptıkları ortada. Çığır açmış, modern bir Tefenni, yaşanabilir bir Tefenni meydana getirmiş. Birçok il ve ilçemizde olmayan güzellikleri kazandırmış, kazandırmaya da devam ediyor. Bu yolda ekip arkadaşları ile omuz omuza emek sarf ediyor. Türkiye Kamu-Sen ailesine ve Türk Yerel Hizmet Sendikasına olan destekleri için teşekkür ederiz. Yüzde yüz bir destek ancak Ümit Başkanımdan beklenirdi. Sağ olsun, var olsun” açıklamasında bulundu.

HABER MERKEZİ