AK Parti Burdur Heyeti, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Yardımcısı Nadir Alpaslan ile Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’i makamında ziyaret ederek, Burdur yatırımlarını görüştü.

AK Parti Burdur Heyeti, kent yatırım programları kapsamında Bakanlık ziyaretlerini sürdürüyor. Hafta başında başlayan ziyaretler Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı ziyaretleri ile devam etti.
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile İl Başkan Yardımcısı Turan Yurduşen, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Yardımcısı Nadir Alpaslan ile Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’i makamında ziyaret etti.  Ziyaretlerde kent yatırımları istişare edilerek, talepler iletildi. Ziyaretlerle ilgili sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalarda, “Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’u ve Bakan Yardımcımız Sayın Nadir Alpaslan’ı, Milletvekilimiz Bayram Özçelik, İl Başkanımız Volkan Mengi ve İl Başkan Yardımcımız Turan Yurduşen ile ziyaret ettik. Kendine has kültürel değerleri ile ilimizin turizminin geliştirilmesi için yapılacak yatırımlarımızı ve restorasyon çalışmalarımızı değerlendirdik. Çalışmalarımızı yerinde görmeleri için de Sn. Bakanımızı ve Bakan Yardımcımızı ilimize davet ettik. Burdur’umuza olan desteklerinden dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir’i ziyaret ettik. İlimizde ve ilçelerimizde devam eden sağlık alanındaki yatırımlarımızı değerlendirdik” bilgisi paylaşıldı.

Hayal GİRİŞİM