AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Yıldız Silah Fabrikasını ziyaret ederek, yapımı devam eden Çocuk Destekleme Merkezinin (ÇODEM) inşaatını inceledi

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur,  kent merkezinde çeşitli ziyaretler ve yatırım incelemelerinde bulundu.

YILDIZ SİLAH SANAYİ ZİYARETİ

Başkan Mengi ve Milletvekili Uğur ilk olarak, şehrimizin gözde fabrikalarından Yıldız Silah Sanayi üretim fabrikasını ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Burdur İl Başkan Yardımcısı Kaya Çelik de bulundu. Fabrika Sahibi Mustafa Kuzu ile üretim hakkında bilgi alan AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, üretilen tüfeklerden biriyle, poligonda atış yaptı.
Keyifli geçen ziyaretin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Milletvekili Uğur, “Burdur Organize Sanayii Bölgemizin köklü markalarından olan Yıldız Silah Sanayii üretim tesisini İl Başkanımız Volkan Mengi ve İl Başkan Yardımcımız Kaya Çelik ile ziyaret ettik. İşyeri sahibi Mustafa Kuzu ile birlikte üretim aşamalarını yerinde inceledik.  Burdur’umuzda üretilen silahlar birçok ülkeye ihraç ediliyor” ifadelerini kullandı.

ÇOCUK DESTEKLEME MERKEZİ İNŞAATI

Başkan Mengi ve Milletvekili Uğur, ziyaretin ardından Çocuk Destekleme Merkezi inşaatını yerinde inceledi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Şimşek, Başkan Mengi ve Milletvekili Uğur’a inşaatla ilgili son durumu aktardı. Milletvekili Uğur, yatırım incelemesini sosyal medya hesabından paylaşarak, “Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Çocuk Destekleme Merkezimizin (ÇODEM) fiziki yapısı hızla yapılmaya devam ediyor. İl Başkanımız Volkan Mengi, İl Müdürümüz Mehmet Şimşek ve İl Başkan Yardımcımız Kaya Çelik ile inşaat alanında incelemelerde bulunduk” ifadelerine yer verdi.

HABER MERKEZİ