AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve beraberindekiler son kongrede il başkanlığına seçilen Musa Sayar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Saadet Partisi tarafından verilen bilgiye göre, ziyarette ülkeyi yöneten, yönetimine talip olan, memleket için bir şeyler yapma gayretinde olanların iyi, faydalı ve adil olanın hayata hakim olması hususunda birbirleriyle iletişim halinde olmasının önemine vurgu yapıldı.
Ziyarette konuşan Saadet Partisi il başkanı Musa Sayar “Hangi siyasi görüşten olursa olsun insanlar birbirleriyle konuşabilmeli, hepimiz bu memleketin evladıyız, kutuplaşmanın, ötekileştirmenin kimseye faydası yok. O yüzden bu tür ziyaretler önemlidir. Siyasiler arasındaki gerilimler halka daha ağır bir şekilde yansıyor. Bu da istenilen bir durum değildir” dedi.
MİLLİ GAZETE ERBAKAN ÖZEL SAYISI ÇIKARIYOR
Merhum başbakanlardan Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının seneyi devriyesinde Milli Gazete’nin çıkaracağı Erbakan Özel Sayısının Burdur’da her haneye ulaştırılması hususunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi hususunda da Ak Parti il başkanı Volkan Mengi her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.

HABER MERKEZİ