AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Milletvekillerimiz ve önceki dönem il başkanlarımızın katılımı ile istişare toplantımızı gerçekleştirdik” dedi

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi başkanlığında AK Parti İl Binasında, Milletvekili Özçelik Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile önceki dönem il başkanlarının katılımıyla istişare toplantısı yapıldı.
İstişare toplantısıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “AK Parti Burdur il Başkanları istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Milletvekillerimiz ve önceki dönem il başkanlarımızın katılımı ile istişare toplantımızı gerçekleştirdik. 2019 yılı ve 2020 yılı başında düzenli olarak hem genel merkezde hem de yerelde sürekli istişare toplantılarımızı gerçekleştiriyorduk fakat pandemiden dolayı ara verilmek zorunda kalınırdı. Artık tekrardan istişare toplantılarımıza devam edeceğiz. Bu gün 2021 yılının ilk AK Parti Burdur il başkanları istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Hem genel siyaset politikalarımızı hem de Burdur’umuz da yerel siyaset politikalarımızı ve hedeflerimizi istişare etmiş olduk. AK Parti Burdur İl Başkanı olarak organize ettiğimiz istişare toplantımıza katılan, Kurucu il Başkanımız ve 5 dönem Milletvekilimiz Bayram Özçelik’e, Milletvekilimiz Yasin Uğur’a, önceki dönem il Başkanlarım İbrahim Ekici, Osman Karakaya, Ömer Bütüner ve Süleyman Faki’e samimi bir ortamda gerçekleşen ve çok verimli olduğuna inandığım toplantımız için ayrı ayrı kendilerine çok teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

HABER MERKEZİ