Flaş Haber Yeni

AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ PROF.DR.ADEM KORKMAZ; "BİR ŞEHİR HAYALİ İÇİN BİR ARADAYIZ, BURDUR'U HAYAL EDİYORUZ."

AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ PROF.DR.ADEM KORKMAZ;

AK Parti Burdur siyasi arenası Yeni Burdur Vizyonu ile 25 Şubat 2024 Pazar günü saat 20.00’da Burdur Kültür Merkezi’nde hareketlendi.

Tanıtım programına AK Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz, AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Mehmet Şimşek, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Ak Parti İl Teşkilatı ve Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı katılım gösterdi. 

"BİR ŞEHİR HAYALİ İÇİN BİR ARADAYIZ"

Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz Cumhur İttifakı ruhuyla oluşturulan takımın, Burdur'un geleceğini şekillendirmede önemli bir rol oynayacağını belirtti. Korkmaz konuşmasında;

"Bir şehir hayali için bir aradayız, Burdur'u hayal ediyoruz, Burdur'u içinde yaşadığı dünyada saygın bir şehir, güçlü bir şehir, altyapılarını tamamlamış ve çağdaşları içerisinde hem ülkemizde hem dünyada benzer nüfus ve benzer yapıdaki şehirler içerisinde ayrı bir dünyada bir şehir hayali içerisindeyiz. Bunun için bir seferberlik bilinci içerisinde gece demeden, gündüz demeden çalışmak gerekir. Başarıyı elde etmek için çok güçlü bir takıma ihtiyaç var. İşte bugün cumhur ittifakı ruhuyla burada oluşan bu takım bu hayalleri gerçekleştirecek güçte ve heyecanda bir takım olduğunu her halinden gösteriyor. Cumhur İttifakı’nın 2 değerli il başkanı takımın en önemli liderleri, yine Mehmet Şimşek başkanlığında oluşmuş bu şehrin en değerli en önemli isimlerinden oluşan belediye meclisi adayları var, takımın en önemli bireyleri ve yine Ankara ayağında da güçlü destek verecek Mustafa kardeşimle biz bu takımın bütün bileşenlerini oluşturan ve Burdur hayalini ortaya çıkartmak için çalışmaya hazır inanç içerisinde olan bir takımın birer parçasıyız. Bugün başlayacak bu yolculuk 31 Mart akşamında resmi olarak halkımızın teveccühüyle  Mehmet Şimşek’in başkanlığında Burdur'un tarihi yeniden yazılacak. Burdur altyapıdan, sosyal yapılara, üst yapılardan, yeşil alanlardan, parklardan, yollardan, yeni yollardan, ulaşım imkanlarından, raylı sistemlerine kadar yaşanır bir kent, refah düzeyi yükselmiş bir kent hayaliyle hep beraber Allah’ın izniyle başarıya ulaşmak için yola çıktık." ifadelerini kullandı.

 

Melisa Adınısever