Milli Görüş Lideri, Türkiye Cumhuriyeti 54.Hükümeti başbakanı Prof.Dr. Necmeddin Erbakan vefatının 10’uncu yılında çeşitli etkinliklerle anılıyor. Her yıl salon programlarında yapılan anmalar bu yıl pandemi dolayısıyla yapılamadı.  Erbakan Haftası 2021 yılı etkinlikleri kapsamında Milli Gazete Erbakan’a özel bir sayı çıkardı. Burdur’da Anadolu Gençlik Derneği’nin gençleri ve Saadet Partisi gençlik kolları üyeleri sabah namazında bir camide buluşarak binlerce gazeteyi dağıtmak üzere ilçelere dağıldılar. İlçelerde kendilerini karşılayan AGD mensuplarıyla birlikte “Milli Gazete Erbakan Özel” sayısını vatandaşlara ulaştırdılar.

“HOCAMIZIN İDEALLERİ UĞRUNDA GAYRET SARFEDECEĞİZ”

Anadolu Gençlik Derneği Burdur Şubesi Tanıtım ve Medyadan sorumlu başkan yardımcısı Hasan Hüseyin Ertaş, bu yıl pandemi dolayısıyla salon programları yapamadıklarını, Erbakan hocanın emanetlerinden biri olan Milli Gazete’nin bir özel sayı hazırlayarak kendine yakışanı yaptığını, bunun insanlara ulaşması noktasındaki görevin de kendilerine düştüğünü ifade ederek şunları söyledi: “Milli Gazetemiz her zaman olduğu gibi bu yılda görevini en güzel şekilde yapmış ve Erbakan Hocamıza özel dolu dolu bir gazete hazırlamıştır. Hocamızın fikirlerinin, ideallerinin, insanımıza ulaştırılması, yeni nesillere aktarılması hususunda da görev biz taşra teşkilatlarına düşmektedir. Hocamızın ifadesiyle “Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Adil Bir Dünya” idealinin gerçekleşmesi ve tüm insanlığın saadeti için gayret sarf etmeye devam edeceğiz.”

“TÜM İLÇELERİMİZDE DAĞITIM YAPTIK”

Merkez ilçe ile birlikte 11 ilçede dağıtım yaptıklarını söyleyen Ertaş, “Sabah namazında derneğimize yakın bir camide buluşup ardından AGD şubemize geçtik. Burada gazetelerimizi 11 ilçemize taksim edip, araçlarımıza binerek gençlerimizle birlikte ilçelere doğru yola çıktık. İlçelerde bizleri karşılayan teşkilat mensuplarımızla birlikte gazetelerimizi evlere, işyerlerine, kurumlara ve vatandaşlarımıza dağıttık. Böylesine hayırlı bir hizmete vesile olan, başta Milli Gazete çalışanlarımız olmak üzere, bu süreçte maddi ve manevi desteğini esirgemeyen teşkilat mensuplarımıza, özellikle de gazetenin mümkün olan en fazla insanımıza ulaşmasında büyük gayret sarf eden gençlerimize teşekkür ederiz. Allah (CC) hepsinden razı olsun” dedi.

HABER MERKEZİ