banner66

26 Mart 2019 Salı

Burdur'da engelli kişi yangında hayatını kaybetti

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C. BURDUR İCRA DAİRESİ 2017/366 TLMT.

31 Ekim 2018 Çarşamba 12:02
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C.

BURDUR İCRA DAİRESİ

2017/366 TLMT.

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar vcrilcn taşınmazın cinsi, niteliği, laymcti, adedi, önemli özellikleri :

ı NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Burdur II, İlçe, 1582 Ada, ı Parsel, BAHÇELİEVLER Mahalle, 4 Noıu Bağımsız Bölüm. Mesken 3 oda bir  den ibarettir.Oda tabanları seramik.duvarları sıva üzeri badana ile boyalıdır.[slak mekanlar seramik döşemelidir. Kapılar ahşap,pcnccrclcr pvc ısıcamdır.Mutfak dolabı.yüklük mcvcut.Dairc doğalgaz bireysel kombi ile ısıtılmaktadır.Doğu-Güney cephelidir.Daire yaklaşık 115.00 m2 alanlıdır.Dairenin bulunduğu bina 20-25 yaşlarında olduğu tahmin edilmektedir.Binada ısı yalıtımı bulunmamaktadır.Binanın yol ccphcsindc değil 2 numaralı parsel tarafındaki dairedir.

Adresi

Yüzölçümü

Arsa Payı

: 5/50

imar Durumu

: Yok

Kıymeti

: 150.000,00 TL

KDV Oranı

Kaydındaki Şerhler

: KDV Kanunun 17. Maddesinin 4. Filansı Uyarınca Muaf

I. Satış Günü

: 11/122018 günü 10:00- 10:05 arası

2. Satış Günü

: 10/01/2019 günü 10:00- 10:05 arası

Satış Yeri

: Buldur Adliyesi İcra Müdürlüğü mezat salonu

Satış şartları :

l- İhale açık anırma ,sumtiylc yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklifvcrilcbilcccktir. Bu artınnada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplammı ve satış giderlerini geçmek şaftı ilc ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdiıde elektmnik oflaında birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar clcktronik ortamda teklif vcrilcbilcccktir. Bu artırmada da malın tahmin cdilcn dcğcrin %50 sini, rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şaftıyla çok artırana ihalc olunur. Böyle fazla bcdcllc alıcı çıkmazsa satış talebi düşcccktir.

2-                 Artırmaya iştirakcdcccklcrin, tahmin cdilcn değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vcmıclcri lazımdır. Satış peşin pam iledir, alıcı isteğindc (10) günü gcçmcınck üzcrc sürc verilebilir. Damga vergisi, KDV, 1/2 tapu harcı ilc teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâllık Harcı. taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir. (Alacakları ıphinli olan alacaklıların satış tutarı üzerinden rüçhan hakları vardır. Gümrük resmi ve akar vergisi gibi Devlet tekliflerinden muayyen eşya ve akardan alınması lazım gelen resim vcvcrgi, rehinli alacaklardan sonra gelir.)

3-                 İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzcrindcki haklarını özelliklc faiz vc gidcrlcrc dair olan iddialarını dayanağı bclgclcr ilc (15) gün içinde dairemizc bildirmclcri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ilc sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakı lacaktır.

4-                 Satış bcdcli hcmcn veya vcrilcn mühlet içindc ödcnmezsc İcra vc İflas Kanununun 133 üncü maddesi gcrcğincc ihalc feshedilir. Ihalcyc katılıp daha sonra ihale bedelini yatınnaınak sureti ilc ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ilc son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temcrıüt faizinden müteselsilcn mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.

5-                 Şartname, ilan tarihinden itibarcn hcrkcsin görcbilmcsi için daircdc açık olup gideri verildiği takdirde istcycn alıcıya bir örneği gönderilebilir.

6-                 Satışa iştirak cdcnlcrin şartnameyi görmüş vc mündcrccatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2017/366 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüzc başvunnaları ilan olunur.25/10/2018

 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


  Arsiv
  Arsiv
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  ARŞİV