banner66

24 Nisan 2019 Çarşamba

Teke Yöresi Burdur'da buluşacak

KATI YAKIT (KÖMÜR ) SATIN ALINACAKTIR

İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ

13 Temmuz 2018 Cuma 15:50
KATI YAKIT (KÖMÜR ) SATIN ALINACAKTIR

KATI YAKIT (KÖMÜR ) SATIN ALINACAKTIR

İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ

Kömür Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

İhale Kayıt Numarası

:

2018/333140

 

1-İdarenin

a) Adresi

:

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı 15030 Merkez BURDUR MERKEZ/BURDUR

b) Telefon ve faks numarası

:

2482131100 - 2482131101

c) Elektronik Posta Adresi

:

imdb@mehmetakif.edu.tr

ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa)

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu malın

a) Niteliği, türü ve miktarı

:

Ceviz Tipi Kömür 105.000 Kilogram Fındık Tipi Kömür 165.000 Kilogram
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

b) Teslim yeri

:

Ağlasun Meslek Yüksekokulu, Altınyayla Mehmet Tuğrul Meslek Yüksekokulu, Çavdır Meslek Yüksekokulu, Gölhisar Meslek Yüksekokulu, Gölhisar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tefenni Meslek Yüksekokulu, Yeşilova İsmail Akın Meslek Yüksekokulu ve İhtiyacın Durumuna Göre İdarenin Belirteceği Yeni Açılan Hizmet Binalarına tek seferde teslim edilecektir.

c) Teslim tarihi

:

Yüklenici firma işe başlama tarihinden itibaren 30 gün içinde idarenin belirteceği (iş programında) miktarda malı teslim edecektir.


3- İhalenin

a) Yapılacağı yer

:

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı İstiklal Yerleşkesi BURDUR

b) Tarihi ve saati

:

03.08.2018 - 11:00


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler: 
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgeler:

a) İhaleye katılacak olan istekliler Burdur ilinde katı yakıt satıcısı belgesine sahip ise : teklif ettikleri kömüre ait Burdur Valiliği İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından il sınırları içerisinde verilen, Katı Yakıt Satış İzin Belgesini, teklif ettikleri kömürün cins ve markasını, istekli ithalatçı ve/veya imalatçı ise buna ait belgeleri, istekli yetkili satıcı ise yetkili satıcı olduğuna dair belgeyi,
b) Burdur da katıyakıt satıcısı kayıt belgesi olmayan ithalatçı/üretici/satıcı ihaleye katılmak isterse : İthalatçılar için, ithalatçı kayıt belgesini (ithalatçı tarafından fotokopisi onaylı),Üreticiler için, uygunluk izin belgesini (üretici tarafından fotokopisi onaylı),Satıcılar için ise herhangi bir ilden alınmış katı yakıt satıcı kayıt belgesini (satıcı tarafından fotokopisi onaylı),Dağıtıcılar için dağıtıcı kayıt belgesi


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri; 
4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi, 
4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri, 
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu. 
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat. 
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz. 

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğrafları ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları içeren doküman:

a)İstekliler teklif edecekleri ürünlerin marka ve modellerinin tespiti amacıyla , dokümanda yer alan teklif edilecek ürünlerin marka ve model formunu doldurulup, teklif zarfı içerisinde sunacaklardır.

b)İstekliler teklif edecekleri ürünlere ait 2018  yılında alınmış Kömürlerin Analiz Raporunu Teklif Zarfı İçerisinde sunucaklardır.


5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir. 

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir. 

7. İhale dokümanının görülmesi ve satın alınması: 
7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 
100 TRY (Türk Lirası) karşılığı Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığına ait olan T.C. Halk Bankası Burdur Merkez Şubesindeki TR080001200931600016000085 nolu banka hesabına T.C. veya Vergi Numarasını belirterek dosya bedeli ifadesiyle yatırılabilir, yatırılan dekontun aslı İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından teslim ederek ihale dokümanı temin edilebilir adresinden satın alınabilir. 
7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur. 

8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar 
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı İstiklal Yerleşkesi BURDUR adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir. 

9. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir. 

10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir. 

11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 
90 (doksan) takvim günüdür. 

12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez. 
13.Diğer hususlar:

İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  YAZARLAR Tümü


  Arsiv
  Arsiv
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  ARŞİV