banner73

03 Haziran 2020 Çarşamba

TOPLU ULAŞIMDA %50 YOLCU KURALI KALDIRILDI

İLAN BURDUR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KİRAYA VERİLECEK TAŞINMAZ

BURDUR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KİRAYA VERİLECEK TAŞINMAZ

26 Mart 2020 Perşembe 09:58
İLAN BURDUR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KİRAYA VERİLECEK TAŞINMAZ

İLAN

 

BURDUR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ KİRAYA VERİLECEK TAŞINMAZ

 

1) Mülkiyeti Gençlik ve Spor Bakanlığına, kullanım hakkı Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bırakılan Burç Mahallesi Namık Kemal Caddesi 309 ada, 1 parseldeki Tenis Kortu Prefabrik Soyunma Odasında bulunan 49,35’ın2 Kapalı ve 142,56m2 Açık alanın Kafeterya olarak l (bir) yıl süreyle kiraya verilmesi işi İhale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ve 3289 sayılı Kanuna dayanılarak hazırlanan, 13/12/2009 tarihli ve 27431 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne Ait Taşınmazların İdaresi Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde, anılan Yönetmeliğin 34. maddesi uyarınca "Açık Teklif Usulüyle" yapılacaktır. İşin tahmini bedeli KDV hariç 13.250,00 TL olup, ihale 10/04/2020 tarihinde Cuma günü saat 10:30 da Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ek İdari binasında (Armağan İlci Mah. Şehit Rıza ÇELİK Cad. No: 4/1 (KYK İdari Binası Toplantı Salonu) Merkez/ BURDUR) ihale komisyonu huzurunda yapılacaktır.

 

MADDE:

1-        Kiralaması yapılacak taşınmaza ait şartname ve sözleşme örneğini mesai saatleri içerisinde Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü. Destek Hizmetleri Biriminden 100.00 TL (Yüz TL) bedelle satın alınabilir.

2-        100.00 TL’lik tutarı Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü banka hesabına T.C. Ziraat Bankası Mehmet Akif Şubesindeki TR44 0001 0015 8288 2642 0850 03 IBAN numarasına yatıracaklar.

3-       İhaleye katılabilmek için:

a)          1.500,00 TL (BİN BEŞYÜZ TL) geçici teminat bedelinin, İl Müdürlüğümüzün Ziraat Bankası Mehmet Akif Şubesi TR TR44 0001 0015 8288 2642 0850 03 İBAN numaralı banka hesabına yatırıldığına dair dekont.

b)     İsteklinin kanuni ikametgâh belgesi ve noter tasdikli imza sirküleri

c)     Tebligata esas olan Türkiye'de gösterilecek adres beyanı

d)     İstekli adına vekâleten ihaleye katılacak gerçek kişilerin noter tasdikli vekâletname ile (a), (b), (c) bentlerinde belirtilen belgeleri getirmeleri

e)     İhaleye katılacak istekliler ortak ise noter tasdikli ortaklık belgesi

f) Özel Hukuk Tüzel kişiler adına ihaleye katılacakların yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret veya Sanayi Odasından yahut benzeri meslek kuruluşundan, ihalenin yapılacağı, son bir yılı içerisinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarının gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekâletnameyi vermeleri; Kamu tüzel kişilerinin ise yukarıdaki (c) ve (a) bentlerinde belirtilen şartlardan ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduğunu belirtir belgeyi, İhale Komisyonuna vermeleri şarttır.

h) Gerçek Kişilerin T.C. Kimlik Numarasını, Tüzel Kişilerin ise Vergi Kimlik Numarasını

ı) İhaleye katılmasında yasağı olmadığına ve adli sicilinin temiz olduğuna dair kendi taahhütnamesi.

4-              İstekliler 10/04/2020 tarihinde Cuma günü saat 10:30’da yukarıda istenilen belgelerle birlikte Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ek İdari binasında (Armağan İlci Mah. Şehit Rıza ÇELİK Cad. No: 4/1 (KYK İdari Binası Toplantı Salonu) Merkez/ BURDUR) bulunmaları gerekmektedir.

5-              İhale     komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

 

 

İlan olunur

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


  Arsiv
  Arsiv
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  ARŞİV