18 Ekim 2018 Perşembe

KENT KONSEYİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İ L A N

BURDUR TEFENNİ İLÇESİ İBRAHİM KAFESOĞLU ANADOLU LİSESİ (BARUTLUSU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ESKİ BİNASI),BUCAK YUNUS EMRE İLKOKULU, KARAMANLI GAZİ ORTAOKULU BİNALARININ HURDA BEDELİ KARŞILIĞI YIKIM İŞİ

23 Kasım 2017 Perşembe 16:32
İ L  A  N

İ  L   A   N
BURDUR TEFENNİ İLÇESİ İBRAHİM KAFESOĞLU ANADOLU LİSESİ (BARUTLUSU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ESKİ BİNASI),BUCAK YUNUS EMRE İLKOKULU, KARAMANLI GAZİ ORTAOKULU BİNALARININ HURDA BEDELİ KARŞILIĞI YIKIM İŞİ

Mülkiyeti Özel İdareye ait Merkez Milli Eğitim Binaları

1-     Tefenni İlçesi İbrahim Kafesoğlu Anadolu Lisesi (Barutlusu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Eski Binası)

2-     Bucak Yunus Emre İlkokulu

3-     Karamanlı Gazi Ortaokulu

     

                Enkaz karşılığı yıktırılacaktır. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. Maddesi gereğince Açık artırma usulü ile ihale edilecektir. İşin muhammen bedeli 8.500,00 TL (SEKİZBİN BEŞYÜZ TÜRK LİRASI ) olup, ihale 12/122017 günü saat 10:00’ da BURDUR İL ÖZEL İDARESİ (Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü), Toplantı Salonunda ihale komisyonu huzurunda yapılacaktır.

 

   MADDE :   

1-     Yıkım işine ait Teknik Şartname, İdari Şartname ve Sözleşme Örneği mesai saatleri içerisinde BURDUR İL ÖZEL İDARESİ (Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü)/Burç Mahallesi Cumhuriyet Meydanı 50. Yıl Kültür Sarayı Merkez/BURDUR, İhale Bürosundan bedelsiz olarak temin edilebilir.

       2-  İhaleye katılabilmek için:

            a) İstekliler, en az 2.000,00 TL geçici teminat verecektir. Geçici teminatın süresi teklifin verildiği tarihten itibaren en az 60 (atmış)  gün süreli olacaktır.

            b) İsteklinin kanuni ikametgâh belgesi ve noter tasdikli imza sirküleri 

            c) Tebligata esas olan adres beyanı.

            d) İstekli adına vekâleten ihaleye katılacak gerçek kişilerin noter tasdikli vekâletname ile (a), (b), (c) bentlerinde belirtilen belgeleri getirmeleri

           e) İhaleye katılacak istekliler ortak ise noter tasdikli ortaklık belgesi

           h) Gerçek Kişilerin T.C. Kimlik Numarasını, Tüzel Kişilerin ise Vergi Kimlik Numarasını gösterir belge.

            ı) İhaleye katılmasında yasağı olmadığına ve adli sicilinin temiz olduğuna dair kendi taahhütnamesi.

j) İhaleye iştirak edecek gerçek kişi ise kayıtlı olduğu odadan ihalenin yapıldığı yıla ait faaliyet alanını gösteren Oda Kayıt belgesi,

k) İstekliliklerin İdareden temin edecekleri İdari Şartname, Teknik Şartname ve Sözleşme Örneğini imzalayarak diğer evraklarla birlikte ihale dosyasında bulunduracaklardır.

l) İstekliler İhale saatinden önce İşin yapılacağı yeri görerek yer görme belgesini ihale dosyasına ekleyeceklerdir.

       3- İstekliler ihale 12/12/2017 Salı günü saat 10:00’ da Burdur İl Özel İdaresi (Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü)/Burç Mahallesi Cumhuriyet Meydanı 50. Yıl Kültür Sarayı Merkez/BURDUR, Toplantı Salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

      4-.İhale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

           İlan olunur

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


  Arsiv
  Arsiv
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  ARŞİV