banner6

18 Kasım 2018 Pazar

Ateşli silahlarla havaya ateş açılması yasaklandı

AKARYAKIT ALIMI

ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-BURDUR DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

11 Kasım 2017 Cumartesi 11:34
AKARYAKIT ALIMI

AKARYAKIT ALIMI

ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-BURDUR DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

AKARYAKIT ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: 

İhale Kayıt Numarası

:

2017/577951

 

1-İdarenin

a) Adresi

:

BAHÇELIEVLER MAHALLESI ATATÜRK CADDESI 24 15100 BURDUR MERKEZ/BURDUR

b) Telefon ve faks numarası

:

2482331659 - 2482338429

c) Elektronik Posta Adresi

:

burdurisl@ogm.gov.tr

ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa)

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu malın

a) Niteliği, türü ve miktarı

:

72500 Litre Motorin(Diğer), 2500 Litre KurşunsuzBenzin (95 Oktan)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

b) Teslim yerleri

:

2018 yılı içersinde İşletme Müdürlüğünün ihtiyaçları doğrultusunda; Burdur İl Merkezi, Ağlasun İlçe Merkezi, Kemer İlçe Merkezi, Yeşilova İlçe Merkezindeki yüklenicilere ait akaryakıt istasyonlarından ve/veya yüklenicininde kayıtlı bulunduğu bir akaryakıt dağıtım ve pazarlama kuruluşunun taşıt tanıma sistemine kayıtlı Tüm akaryakıt istasyonlarından peyder pey yapılacaktır. Ayrıca idarenin talep etmesi halinde yüklenici tarafından orman yangını çıkan mahalle gönderilecek akaryakıt tankeri ile karşılanacaktır.

c) Teslim tarihi

:

Sözleşmenin imzalanmasına müteakip 31/12/2018 tarihine kadar akaryakıt ihtiyacına göre yıl içersinde peyder pey teslim edilmeye başlanacaktır.


3- İhalenin

a) Yapılacağı yer

:

Bahçelievler Mah.Atatürk Cad. No:24 Merkez BURDUR

b) Tarihi ve saati

:

05.12.2017 - 10:30


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler: 
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgeler:

1-Bir Akaryakıt dağıtım ve pazarlama kuruluşunun bayisi ise ilgili kuruluşla imzalamış olduğu Bayilik Sözleşmesi ile ihalenin yapıldığı yıl içerisinde alınmış ve ihalede belirtilen mal teslim süresinin sonuna kadar bayiliğin devam ettiğini gösterir belgenin aslı veya noter tasdikli suretini ihale teklif dosyası içerisinde ibraz etmek zorundadır.
2-Enerji Piyasası Denetleme Kurulu tarafından verilen bayilik lisansı belgesinin aslı veya noter tasdikli suretini ihale teklif dosyası içerisinde ibraz etmek zorunludur.
3-Bir Akaryakıt dağıtım ve pazarlama kuruluşunun bayisi ise ilgili kuruluşla imzalamış olduğu, mal teslim süresinin sonuna kadar Taşıt Tanıma Sistemine kayıtlı olduğunu gösterir sözleşmenin veya belgenin, aslı veya noter tastikli suretini ihale teklif dosyası içerisinde ibraz etmek zorundadır.
4-Bir Akaryakıt dağıtım ve pazarlama kuruluşunun Taşıt Tanıma Sistemine kayıtlı olma şartı aranan Burdur İl Merkezindeki bayilerden ( Akaryakıt istasyonlarından ) en az 1 adeti İl Belediye Sınırları içerisinde olmak zorundadır. Ağlasun, Kemer ve Yeşilova İlçelerinde İlçe sınırında olmak zorundadır.


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri; 
4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi, 
4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri, 
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu. 
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat. 
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz. 

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.


5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir. 

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir. 

7. İhale dokümanının görülmesi ve satın alınması: 
7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 
100 TRY (Türk Lirası) karşılığı Burdur Orman İşletme Müdürlüğü Muhasebe Servisi adresinden satın alınabilir. 
7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur. 

8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar 
Burdur Orman İşletme Müdürlüğü muhasebe servisi adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir. 

9. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir. 

10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir. 

11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 
60 (altmış) takvim günüdür. 

12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez. 
13. Diğer hususlar:

İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

 

İhalesi yapılan akaryakıtların miktarları yangın, yol yapımı ve tamir bakımı, koruma, silvikültür vb. ormancılık faaliyetleri göz önünde bulundurularak tahmini miktar olarak çıkartılmıştır. İhaleye çıkılan miktarın tamamının alımı gibi bir durum söz konusu değildir. -Akaryakıt işe başlama tarihinden itibaren, 31.12.2018 tarihine kadar ihtiyaç doğrultusunda Araçlarımıza ve İş Makinelerimize peyder pey teslim edilecektir. -İhaleyi alan Yüklenici Taşıt Tanıma Sisteminin takılmasının tüm maliyetleri kendilerine ait olmak üzere, sözleşmenin imzalanmasını takiben 5 gün içerisinde araçlara takmak ve kurmak zorundadır. -Pompa İstasyonundan talep karşılığı akaryakıt alan idareye ait araçların, servis görevlilerince her türlü dış yıkama hizmetleri yüklenici tarafından karşılanacaktır. Yapılacak bu iş için idareden ücret talep edilmeyecektir.

Kaydet

 

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


  Arsiv
  Arsiv
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  ARŞİV